Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pamatujete se ještě na speciální čarodějnické díly? Bylo v nich mnoho mutací. Zde je vypsána většina z nich.

Bart Havranem
Homer hraje Edgara Allana Poa v příběhu poezie. Trápí se nad svojí ztracenou láskou a také ho trápí jeden neobyčejně drzý havran.
Obchodník s prackou z Marakeše
Možná si myslíte, že je to jen starý dědek, ale když vás varuje o prokletí produktu, který prodáva, měli by jste mu věřit. Konec konců, tenhle chlap byl jednou prezidentem Algerie.
Pes Jasper
Když Bart měl sílu číst myšlenky, každého, kdo pomyslel na něco nešťastného proměnil ve stvůru. Jasper si pomyslel: "Už mám toho dost!" a v tu chvíli byl proměněn v psa.
Homer v krabici
Bart se pohádal s Homerem kvůli fotbalu. Homer byl tak naštvaný, že ho chtěl praštit židlí po hlavě. Bart ale uslyšel jeho myšlenky a proměnil ho v klaunskou krabici. Po čase se ale usmířili a Bart mu navrátil jeho původní podobu.
Homer s hlavou Pana Burnse
Po neúspěšném vytvoření robota se stala nehoda. Velký kus železa rozdrtil Burnsovo chabé tělo na padrť. Smithersovi se ale podařilo odvléknout Homera na operační stůl, když spal. Poté mu přišil k tělu Burnsovu hlavu.
Vlastník domu zla
Tenhle chlap prodává věci z míst, kam se člověk bojí vkročit. A s nimi přichází také mražený jogurt, kterému říká mrogurt. Bohužel, mrogurt je prokletý. Ale je na něj poleva zdarma. Ta je ovšem taky prokletá.
Milhouse převlečený za Radioaktivního muže
Milhouse se převléknul za Radioaktivního Muže aby ukázal svou ohromnou sílu a zapůsobil na lidi pláštěm a maskou superhrdiny. Ovšem nachytal jen sám sebe, ale jeho máma i tak stále tvrdí, že je skvělý. :-)
Lewis převlečený za Frankensteina
Když byla u Simpsonových párty, Lewis přišel převlečený za Frankensteina. Kdyby ale věděl, jaký to bude propadák, vůbec by se neobtěžoval přijít.
King Homer
Uctívaný domorodec Opičího Ostrova, King Homer, 20 metrová opice se zvláštními manýry a chutí po lidském mase je odvlečena na Broadway - v řetězech! Ovšem přítomnost modrovlasé paní ho vysvobodí a uchrání město před jistou zkázou.
Zombie Ned Flanders
Když ned dostal pozvánku na večeři k Zombie, udělali z něj Zambii také. Teď chce zombifikovaný Flanders žvýkat Homerovo ucho, jenomže ten ho zastaví svojí puškou.
Zombie Skinner
Jako zombie měl Skinner výhodu, že vlastní klub mladých šachistů. Byl ale roztrhnut Jimbem, Dolphem a Kearnym a jeho hlava teď slouží jako fotbalový míč.
Zombie Mel
"Ahoj děti, podívejte se, co můžete u Krustyho vyhrát!" Když Bart vzbudil mrtvé ve snaze oživit Sněhulku I., Springfield zamořili Zombie.
Zombie Lou
Lou byl jedna z mnoha obětí, který byl napadnut Zombiemi a také se v proměnil v jednoho z nich. Teď musí chodit po Zemi, krmit se mozky žijících lidí, až dokud kouzlo nevyprchá.
Zombie Eddie
Eddie byl také jedna z obětí zombie.
Zombie Edna
Edně Krabappelové byl také přidělen osud zombie. Teďka se snaží nakrmit z mozků žáků, jenomže až na výjimky to moc nejde.
Zombie Einstein
"Sežer olovo, Einsteine!". Ani jeho teorie relativity ho nedokázali zachránit před Homerovou pistolí.
Šnečí Líza
Když se Bart snažil najít kouzlo, které by navrátilo zombie spátky do hrobů. Naneštěstí proměnil Lízu v šneka. Líza je zvědavá, proč na ní Bart tak čumí a zeptá se ho na to. On jen odpoví, že jenom teď si všimnul jaká krásná mladá žena se z ní stává.
Zombie Maggie
Malá, roztomilá a zombie ... asi takhle zní definice malé zombie Maggie.
Koblihohlavý Homer
Po předání svojí duše za koblihu se Homer pohádal se satanem. Satan ho proměnil v koblihu. Je teď celý šťavnatý, a uždibuje si hlavu.
Drakula Burns
Pan Burns pozval Simpsonovi do svého domu v Pennsylvánií. Před příchodem si měli všichni umýt své krky. Pan Burns jim nalil sklenici krve. Když odcházeli, byli už upíři.
Otrok Smithers
Drákulův asistent, Smithers má dělat všechno, co si jeho pán vymyslí. Takže se vlastně mnoho nezměnilo
Netopýr Burns
Když Barta zajmou upíři, ponechají ho Burnsovi.
Upír Bart
"Dnes Bart pije krev lidí, zítra už může kouřit." Když se Líza snažila ukázat Bartovi, že Burns je upír, skončil jako večeře. Stal se z něho také upír. Líza se snažila rodiče přesvědčit o Bartovím vampírismu, ale nevěřili jí. Bart si užívá vysávání krve, malou sodu v kině a mrtvé myši k večeři.
Netopýr Bart
Po zjištění, že je netopýr, se Bart pokusí utéct z domu pomocí okna.
Upír Děda
Když si Simpsonovi konečně oddechli od upírů, objevil se upír děda.
Předělaný Homer
Jedna věc je jistá, Homer prostě nemůže dokázat, že mu je víc jak 21, aby mohl pít pivo.
Siamská dvojčata Bart a Hugo
Bart a Hugo byli narozeni jako siamská dvojčata. Jedno bylo hodné, a to druhé špatné. Bohužel, Dr.Dlaha to popletl a Simpsonovým zůstal Bart namísto hodného Huga, kterého krmili na půdě.
Hugo
Po oddělení od Barta nevěděli Simpsonovi co s ním. Byl příliš bláznivý pro Chlapecké městečko a příliš chlapec pro bláznivé městečko. Tak udělali jedinou humánní věc, která je napadla. Uvázali ho v řetězech na půdě a jednou týdenně ho krmili rybími hlavami.
Frink z mikrosvěta
Když Lízin zub zareagoval s colou, vytvořila mikrosvět. Profesor Frink vytvořil zmenšovač aby zmenšil Lízu, aby ji mohli uctívat, a aby jim pomohla bojovat se satanem Bartem. Teď je uvězněná v mikrosvěte, ze kterého není návratu, protože to by vyžadovalo namísto zmenšovače zvětšovač, kterého návrh je tak složitý, že se z toho Frink až pateticky směje.
Mutant Apu
Když si Quimby dělal srandu z Francouzů, že jsou prý žáby, žáby shodili atomovku na Springfield. Neumřeli ale všichni. Někteří občané se proměnili v odporné mutanty. Snažili se vytvořit novou rasu, kde všechny chyby minulosti už nebudou. Ale nějak se jim to nepovedlo.
SuperMoucha Bart
Bart si myslel, že když vejde do Frinkovho teleportu hmoty s mouchou stane se z něho super-moucha ... Takhle nějak si to představoval.
Mouchohlavý Bart
Bart si myslel, že když vejde do Frinkovho teleportu hmoty s mouchou stane se z něho super-moucha. Bohužel Bartovi zůstala hlava mouchy a mouše pro změnu Bartova. Nakonec ale prošli teleportem ještě jednou, a všechno se napravilo.
Homer s Haďákovými vlasy
Haďák byl zatčen pro kouření a rozprodán na orgány. Homer si koupil jeho vlasy. Ještě před zatčením měl Bart potyčku s Haďákem, a Haďák přísahal, že ho zabije. Homerovi vlasy zarostly do mozku a chtěl zabít Barta. Nakonec ale přišla policie a vlasy zabila.
Natahovací Bart
Po radioaktivní explozi ve škole Bart získal super-schopnost. Tou schopností je natahovat se na dlouhé vzdálenosti. Bart teď může taky dělat Pogo.
Vlkodlak Flanders
"Hlad má velké oči, co?". Ned byl jeden z chudáků, kterého napadnul vlkodlak. Teď se proměňuje každou půlnoc. Jeho první oběť: Homer Simpson.
Nafouknutý Homer
Když Y2K virus zničil Zemi, Lísa a marge letěli na Mars vybudovat novou civilizaci.,Barta s homerem nevybrali, ale místo toho se vplížili na jinou raketu. Ta ovšem letěla ke slunci. Bart ale na poslední chvíli stisknul „eject“ a vystřelilo ho to s Homerem do vesmíru.
Frankenstein Homer
Tahle příšera byla upálena občany Springfieldu.
Frankenstein Bart
Jak je možné, že jeho matka je upír, otec Frankenstein a on je vlkodlak?
Skřet Vočko
Život pod mostem ho zanechal osamělým. I když se snaží seznámit s někým novým, vyběhne tak rychle, že se ho leknou a utečou.
Snorky
Líza pustila Snorkyho z akvária v naději, že mu v moři bude lépe. Delfíny se ale začaly bouřit, vystěhovali se na souš a vytlačili lidi do moře.
"Bezkostní krk" Bart
Když zničil Homer cikánce krámek, proklela ho tak, že jeho blízkým se bude lepit smůla na paty. Bart dopadl docela špatně.
Klon Homera
Po zakoupení hamaku zjistil Homer, že klonuje lidi. Několikrát se Naklonoval , aby všechno stíhal. Nakonec se ale zabil a Marge žila s klonem.
Frink Krocan
Na dovolené na ostrove Dr.Dlahy si rodina vychutnávala večeři s Dr.Dlahou. Jedli pěkného šprta ... myslím krocana.
Disco Shrew
Dokonce i jako zvíře dokázal stále tančit na Booggaloo.
Smrťák Homer
Když přišel smrťák zabít Barta, Homer ho zabil a stal se novým smrťákem. Nakonec ale měl zabít Marge. To ovšem nechtěl tak zabil Selmu a přilepil jí na hlavu Margeiny vlasy.
Frink Senior
Když se snažil oživit Frink svého otce tak se mu to i podařilo. To ale ještě nevěděl, že stvořil zrůdu, která krade lidem orgány.
Homer Velikohlavý
Když měl Bart hodinky, které dokážou zastavit čas, půjčil je Líze, která se vydala prozkoumat jiné reality. V jedné z nich byli lidé s velkými hlavami.
Zmenšený Bart
Když byla Maggie zmenšena a ztracena v Burnsovi, nechala se zmenšit celá rodina, aby jí našla.
Pan Burns s Homerem uvězněným v něm
Po zachraňování Maggie už nezbyl čas pro Homera vrátit se zpět a tak zůstal v Burnsovi uvězněný.
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

simpsnovi jsou nej

(borec, 2. 2. 2011 15:08)

nej nej nej nej nej nej nej

supr

(Saira, 27. 1. 2011 14:33)

fakt hustý

Tomas Topinka

(Hustý stranky, 4. 3. 2010 16:39)

Hustý stranky.

Simpsnovi

(David, 15. 1. 2010 18:08)

Ahoj je to moc dobre ale 1 vec nakresli 1 svoji postavu a dej ji na internet na tuto zpravu-ja uz na tom delam